Liptovský Mikuláš

Ondrášovská

Vybudovali pre Vás zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Ako sa stať našim klientom?

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

V dokumentoch nájdete tlačivá, ktoré sú potrebné pre umiestnenie v našom zariadení. Celý postup s Vami radi odkomunikujeme a pomôžeme s vyplnením:

Poskytované služby

pre seniorov

Domov pre seniorov na Ondrašovskej ulici je nové nadštandardné zariadenie s rodinným prostredím a  kapacitou 12 samostatných jednolôžkových izieb, otvorené od januára 2023. Nachádza sa v pokojnej lokalite Liptovskej Ondrašovej. V zariadení je zabezpečená komplexná starostlivosť na vysokej úrovni. Poslaním zariadenia je zaručenie zachovania rodinného prostredia, profesionálna a individuálna starostlivosť o klientov. Opatrovatelia nepôsobia len ako formálni zamestnanci, ale sú súčasťou rodiny. Vystupujú tu ako priatelia pripravení pomôcť s každou maličkosťou a pripravení prispôsobiť sa konkrétnym potrebám klienta.

Jednolôžkové izby o výmere 30m2 zabezpečujú klientom súkromie a komfort. Ku každej izbe prislúcha terasa o výmere 16m2, na ktorej si klienti môžu oddýchnuť, či pestovať kvety. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou,  klimatizáciou, podlahovým kúrením, TV. Celé zariadenie Domova pre seniorov je bezbariérové.

Voľný čas klientov je vypĺňaný aktivitami zameranými na individuálne potreby každého klienta. Medzi obľúbené aktivity patrí Kulinoterapia, Arteterapia, projekt „Adoptuj si seniora“, Pracovná terapia, spoločenské hry, spoločné prechádzky, posedenia na čerstvom vzduchu spojené s rozhovormi, grilovačkou, počúvaním obľúbených pesničiek, rôzne výlety do okolia, návšteva kina, koncertov, múzeí, zoo a podobne.

Vytvárame priestor na vlastnú sebarealizáciu, podporu a rozvoj vnútorného potenciálu klienta.

Poznáme hodnotu pokročilého veku a vieme, čo seniori potrebujú, aby si ho zmysluplne užili. Vytvárame seniorom kvalitné podmienky aktívneho oddychu ako aj príjemného života.

Život v Liptovskom Mikuláši