Veľké Kostoľany

Vybudovali pre Vás zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Ako sa stať našim klientom?

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

V dokumentoch nájdete tlačivá, ktoré sú potrebné pre umiestnenie v našom zariadení. Celý postup s Vami radi odkomunikujeme a pomôžeme s vyplnením:

Poskytované služby

pre seniorov

V januári 2024 sa náš  „včelí úľ“ rozrastie o ďalšie zariadenie Golden Age vo Veľkých Kostoľanoch. Veríme, že aj tento nový prírastok do siete našich zariadení bude dýchať rovnakou rodinnou atmosférou ako aj ostatné naše zariadenia, v ktorých sa seniori cítia ako doma.

Pre seniorov sú pripravené krásne,  priestranné jednolôžkové izby – 30 m² s vlastným sociálnym  zariadením, terasou, televíziou, klimatizáciou a podlahovým kúrením.

Zaškolený a príjemný opatrovateľský personál bude k dispozícii 24 hodín denne. V zariadení bude aj personál nápomocný pri vybavovaní lekárov, dávkovaní liekov, pri sociálnej činnosti a v prípade akýchkoľvek otázok bude možné sa naň obrátiť.
Veríme, že o klientov bude dobre postarané, nájdu pokoj a oddych, ktorý si zaslúžia. No zároveň sa im budú otvárať nové možnosti priateľských vzťahov.

Seniorom sa v prvom rade poskytnúť pocit domova. Kapacita 12 klientov zabezpečuje rodinnú atmosféru.  Moderne zariadené izby ponúkajú priestor na vytvorenie komfortu a súkromia. Ľahká dostupnosť do celého zariadenia je bezproblémová vďaka bezbariérovému prístupu. Taktiež podporujeme tvorbu a sebarealizáciu klientov rôznymi aktivizačnými činnosťami, prednáškami, návštevami umelcov a odborníkov z rôznych oblastí. Naším cieľom je aj to, aby rodina a blízky našich  klientov mali istotu, že o seniorov je v našom zariadení výborne postarané. Zároveň ich môžu kedykoľvek navštíviť a stráviť s nimi príjemný čas v Golden Age.

Život vo Veľkých Kostoľanoch

Kontaktné údaje

Nový vysielač 1224/1, 922 07 Veľké Kostoľany

Dana Klčovská – Vedúca zariadenia
+421 948 150 219
vkostolany@goldenage.sk

Ing. Veronika Homoláková – Manažment zariadenia
+421 917 799 410
homolakova@goldenage.sk