2% z daní pre Domov pre seniorov Golden Age. o.z.

O Vašu štedrosť a priazeň sa uchádzame opäť aj v tomto roku. Chceme Vás preto touto cestou požiadať o 2% z Vašich už zaplatených daní z príjmov, o ktorých rozhodujete VY. Vaše rozhodnutie Vás nestojí žiadne peniaze, 2% z Vašich už zaplatených daní nám vyplatí Daňový úrad. Nenechajte svoje 2% štátu. Podporte dobrú vec, spolu dokážeme viac.

Našim poslaním je poskytovať kvalitné sociálne služby so zreteľom na individuálny, etický a odborný prístup. Máme ambíciu byť značkou a pojmom v oblasti starostlivosti o seniorov. Z prostriedkov získaných touto cestou plánujeme zabezpečiť viac TV programov na každú izbu, vylepšiť a zútulniť prostredie zariadenia, zabezpečiť potrebné pomôcky pre rôzne druhy terapií a uspokojiť všetky potreby Vašich blízkych. 

Potrebné dokumenty k darovaniu 2%

Ako preukázať

Vyhlásenie o preukázaní podielu

Potvrdenie o zaplatení

Srdečne ďakujeme všetkým tým, ktorí sa rozhodli venovať 2% z dane práve nášmu občianskemu združeniu v roku 2021. Ďakujeme kolegom, rodinným príslušníkom, priateľom a známym aj firmám. Ste úžasný. Vďaka Vám je život u nás krajší, lepší a pestrejší i keď minulý rok bol pre nás tiež ťažší hlavne poznačený pandémiou, nestratili sme fantáziu a chuť vytvárať pre našich seniorov ,,domov“. Vďaka každému daru sa naše zariadenie môže neustále rozvíjať.

Veľmi si Vašu priazeň vážime a ceníme.