O nás

„Golden Age“ alebo tiež „Zlatý vek“ je mottom nášho zariadenia a znamená láskavý prístup a starostlivosť o seniorov, a vytváranie príjemného prostredia, ktoré pripomína domov seniorov.

Poznáme hodnotu pokročilého veku a vieme, čo seniori potrebujú, aby si ho zmysluplne užili. Vytvárame seniorom kvalitné podmienky aktívneho oddychu ako aj príjemného života.

O našich klientov sa staráme s láskou. Vytvárame klientom rodinné prostredie, ktoré evokuje pocit domova. Prispôsobujeme sa konkrétnym potrebám našich klientov s individuálnym prístupom.

Náš domov pre seniorov Golden Age rád privíta seniorov, ktorí prejavia záujem o umiestnenie v našom zariadení. Nájdete nás v Liptovskom Mikuláši a v Tomášove. V januári 2023 sme otvorili dve nové zariadenia s kapacitou 12 klientov s priestrannými, jednolôžkovými izbami v Pustých Úľanoch na Hlavnej a Športovej ulici. Zariadenie rovnakého charakteru sa nám podarilo otvoriť aj v Liptovskom Mikuláši, v časti Liptovská Ondrášová na Ondrášovskej ulici.

O zariadenia s kapacitou 12 klientov je záujem a preto sme v roku 2024 otvorili ďalšie v obci Veľké Kostoľany neďaleko Trnavy a Piešťan.

Staňte sa dobrovoľníkom

Túžite pomáhať druhým alebo sa podieľať na chode niektorého z našich domovov pre seniorov?

Pomocných rúk nie je nikdy dosť, preto do našich zariadení hľadáme neustále zanietených dobrovoľníkov.

Ohľadom detailov nás neváhajte kontaktovať pomocou formuláru nižšie.

    Podporte nás 2% z daní

    Každoročne nás môžete podporiť aj prostredníctvom darovania 2% z daní z príjmu pre Domov pre seniorov Golden Age, o.z.

    Každej pomoci si vážime a môžete si byť istí, že vaše 2% pôjdu na dobrú vec.

    Chcem darovať 2% z daní