Pusté Úľany

Vybudovali pre Vás zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Ako sa stať našim klientom?

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

V dokumentoch nájdete tlačivá, ktoré sú potrebné pre umiestnenie v našom zariadení. Celý postup s Vami radi odkomunikujeme a pomôžeme s vyplnením:

Poskytované služby

pre seniorov

V januári 2023 sa Golden Age rozrástol o tri  nové zariadenia, dve z nich sa nachádzajú v obci Pusté Úľany v srdci lužných lesov.

V zariadení pre seniorov  v Pustých Úľanoch seniori  bývajú v krásnych, priestranných jednolôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, terasou, televíziou, klimatizáciou a podlahovým kúrením. Priestory boli zariadené dizajnérom, ale každý klient má možnosť zútulniť si priestor vlastným nábytkom, či doplnkami, aby sa cítil skutočne ako doma.

 

K dispozícii je tu pre nich aj šikovný opatrovateľský personál 24h denne, „po ruke“ máme stálu zdravotnú starostlivosť v podobe našich praktických sestier, ktoré spolupracujú s miestnou doktorkou a ADOS službou.
Veríme, že o našich klientov je dobre postarané a sú spokojní s poskytovanými službami. Našli tu pokoj a oddych, ktorý si zaslúžia, oporu v personále ako aj vo svojich rodinných príslušníkoch.  Zároveň sa im otvorila aj možnosť vytvorenia priateľských vzťahov. Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne, aby boli naplnené jeho potreby.

 

V našom zariadení sa snažíme seniorom v prvom rade poskytnúť pocit domova. Kapacita 12 klientov zabezpečuje rodinnú atmosféru.  Moderne zariadené izby ponúkajú priestor na vytvorenie komfortu a súkromia. Ľahká dostupnosť do celého zariadenia je bezproblémová vďaka bezbariérovému prístupu. Taktiež podporujeme tvorbu a sebarealizáciu klientov rôznymi aktivizačnými činnosťami, prednáškami, návštevami umelcov a odborníkov z rôznych oblastí. Naše umiestnenie v centrálnej časti obce zabezpečuje prístup ku kostolu, obchodom, pošte, kultúrnym akciám a trhom, čo zvyšuje kvalitu života našich klientov.

 

Naším cieľom je aj to, aby rodina a blízky našich  klientov mali istotu, že o seniorov je v našom zariadení výborne postarané. Zároveň ich môžu kedykoľvek navštíviť a stráviť s nimi príjemný čas v Golden Age.

Život v Pustých Úľanoch

Kontaktné údaje

Prevádzka

+421 947 927 766 – Hlavná ulica

+421 947 942 268 – Športová ulica

pusteulany@goldenage.sk

Radka Cachová – Vedúca zariadenia
+421 948 890 229
cachova@goldenage.sk

 

Mgr. Andrea Nagyová – Sociálny pracovník
+421 948 250 733
socialne@goldenage.sk

Magdaléna Fraňová – Zdravotný úsek
+421 947 944 189
zdravotnyusek@goldenage.sk

Ing. Veronika Homoláková – Manažment zariadenia
+421 917 799 410
homolakova@goldenage.sk