Tomášov

Vybudovali pre Vás zariadenie pre seniorov, ktoré vytvorí svojím technickým a najmä ľudským potenciálom vysoký štandard poskytovaných služieb v prospech Vašej spokojnosti.

Ako sa stať našim klientom?

Ak máte záujem o umiestnenie v našom zariadení pre seniorov kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

V dokumentoch nájdete tlačivá, ktoré sú potrebné pre umiestnenie v našom zariadení. Celý postup s Vami radi odkomunikujeme a pomôžeme s vyplnením:

Poskytované služby

pre seniorov

V našom zariadení sa snažíme seniorom v prvom rade poskytnúť pocit domova. Kapacita 12 klientov zabezpečuje rodinnú atmosféru.  Moderne zariadené, priestranné jednolôžkové izby s klimatizáciou,ponúkajú priestor na vytvorenie komfortu a súkromia. Každý klient má k dispozícií vlastnú televíziu a WC so sprchovým kútom. Samozrejmosťou je dozariadenie si interiéru podľa vlastného vkusu. Ľahká dostupnosť do celého zariadenia je bezproblémová vďaka bezbariérovému prístupu. Taktiež podporujeme tvorbu a sebarealizáciu klientov rôznymi aktivizačnými činnosťami, prednáškami, návštevami umelcov a odborníkov z rôznych oblastí. Naše umiestnenie v centrálnej časti obce zabezpečuje prístup ku kostolu, obchodom, pošte, kultúrnym akciám a trhom, čo zvyšuje kvalitu života našich klientov. 24 hodín denne je k dispozícií ochotný personál. Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne, aby boli naplnené jeho potreby a cítil sa naozaj ako doma.

Naším cieľom je aj to, aby rodina a blízky našich  klientov mali istotu, že o seniorov je v našom zariadení výborne postarané. Zároveň ich môžu kedykoľvek navštíviť a stráviť s nimi príjemný čas v Golden Age.

Život v Tomášove

Kontaktné údaje

0940 987 173 – prevádzka

0948 890 229 – Radka Cachová, vedúca zariadenia

0947 944 189 – Magdaléna Fraňová, zdravotný úsek

0917 799 410 – Ing. Veronika Homoláková, manažment zariadenia

tomasov@goldenage.sk