To čo ľudí najčastejšie trápi a s čím chodia k odborným lekárom aj seniori väčšinou končí podávaním liekov a to niekedy aj doživotne. Môžete si položiť otázku, či sa dá pomôcť aj iným spôsobom, alebo čo môžeme ponúknuť našim seniorom na viac ako v iných zariadeniach?
To čo človeka ženie dopredu je to, aby sa zastavili zbytočné operácie, doživotné práškovanie ľudí a tiež to, aby sa v lekárskej vede konečne začali používať praxou overené metódy, ktoré sú bezpečné, ohľaduplné a tiež morálne.
Niektoré ťažkosti u ľudí končia aj operáciami, ktoré sa buď podaria alebo aj nepodaria. V tom druhom prípade už často nebýva možnosť, ako to napraviť a títo ľudia potom majú nezvratné problémy do konca života a hlavne v starobe. Z toho dôvodu poskytujeme v našom zariadení bezplatné služby, ktoré sa veľmi dobre osvedčili pri zlepšení zdravotného stavu našich seniorov cez nasledovné prístroje: